Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

İstanbul Temizlik Hizmetleri

0531 247 80 63

Ev Temizlik Hizmetlerimiz

istanbul temizlik firması olan fiber temizlik İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler


Adalar temizlik şirketi, Arnavutköy temizlik şirketi ,Ataşehir temizlik şirketi, Avcılar temizlik şirketi, Bağcılar temizlik şirketi, Bahçelievler temizlik şirketi ,Bakırköy temizlik şirketi ,Başakşehir temizlik şirketi Bayrampaşa, temizlik şirketi Beşiktaş ,temizlik şirketi,  Beykoz temizlik şirketi Beylikdüzü temizlik şirketi Beyoğlu temizlik şirketi Büyükçekmece temizlik şirketi Çatalca temizlik şirketi Çekmeköy temizlik şirketi, Esenler temizlik şirketi,  Esenyurt temizlik şirketi, Eyüp temizlik şirketi ,Fatih temizlik şirketi
 Gaziosmanpaşa temizlik şirketi, Güngören temizlik şirketi, Kadıköy temizlik şirketi, Kâğıthane temizlik şirketi, Kartal temizlik şirketi, Küçükçekmece temizlik şirketi, Maltepe temizlik şirketi, Pendik  temizlik şirketi, Sancaktepe temizlik şirketi, Sarıyer temizlik şirketi, Silivri temizlik şirketi, Sultanbeyli temizlik şirketi, Sultangazi temizlik şirketi, Şile temizlik şirketi, Şişli temizlik şirketi, Tuzla temizlik şirketi, Ümraniye temizlik şirketi, Üsküdar temizlik şirketi, Zeytinburnu  temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

  • ofis temizliği
  • ev temizliği
  • villa temizliği
  • inşaat sonrası temizlik
  • mermer cilalama
ve her türlü temizlik hizmetlerinizi yapmaktayız. İstanbul temizlik firması fiber temizlik profesyonel ekip kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ