Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Şişli Temizlik Şirketleri

0531 247 80 63

Şişli Temizlik Şirketi ve Vermiş Olduğu Hizmetler

Şişli temizlik şirketi, Şişli bölgesinde yer alan firmaların, ofislerin şirketlerin, evlerin, kulların ve bunun gibi birçok alanın temizliğini sağlayan kurumlar arasında yer almaktadır. Şirketimiz uzun yıllardır sahip olduğu tecrübeyi ve donanımı sorumluluk sahibi olan ekibiyle birleştirmiş ve böylelikle is ortaya çok güçlü bir ekip çıkmıştır. Firmamızda yöneticiler insan kaynakları uzmanları, temizlik personeller, ve bilgi alabileceğiniz yetkili arkadaşlar bulunmaktadır. Misyon itibariyle kısa bir sürede almak istediğiniz temizliği size sunmayı hedefledik ve amaç bildik. Bu noktada ise işimizi aksatmadan yapabilmemiz için kendimiz gibi, sorumluluk sahibi işinde iyi, özverili ve fedakarlık yapabilen personeller ile çalışmaktayız Personellerimiz bizzat evinize ya da işinize gelerek bu temizliği en doğru şekilde yapmayı kendilerine bir amaç olan kişilerden oluşmaktadırlar.Şişli temizlik şirketi olarak bir ekip halinde çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Firma olarak temizlik hizmetlerini A ‘ dan Z’ ye karşılamak üzere oluşturulmuş olan bir firma olduğumuzdan dolayı belirlemiş olduğunuz alanda temizlenecek ne varsa bununla ilgili temizlik hizmeti sunuyoruz. Firmamızın ücret taifeleri de buna göre belirleniyor. İne temizliğinizi gerçekleştirirken müşterinin beklentilerine uygun olarak da sadece temizlenmesini istediği alanları da temizleyebiliyoruz. Uzun zamandır sektöre hakim olmamız sebebiyle de bugüne kadar ok fazla firma, okul, hastane ve hatta AVM’ lerle çalışıp başarılı bir iş çıkardık.


Şişli temizlik şirketi olarak faaliyet vermekte olan firmamız, temizlikte benimsemiş olduğu bazı ilkelere sahiptir. Bu ilkeler arasında ise en önemli olanı sizin işinizi kendi işimiz gibi benimsemek olarak dikkat çekecektir. Bu süreçte de pek çok kişi ciddi derecede fayda sağlamaktadır. Personellerimiz ise iyi eğitilmiş olan kişilerden oluştukları için işlerinde oldukça iyidirler.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ