Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Sarıyer Temizlik Firmaları

0531 247 80 63

(Sarıyer) Temizlik şirketi fiber Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Sarıyer bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Sarıyer temizlik firması fiber Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.


fiber Temizlik Sarıyer Temizlik şirketi, Sarıyer Temizlik firması: Sarıyer Temizlik Şirketleri


fiber Temizlik şirketi İstanbul Sarıyer şubesiyle İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Sarıyer, Yenibosna, Şirinevler ve Ataköy bölgelerine her gün ev, ofis ve büro temizliği hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca talep edildiği takdirde Güneşli fabrika temizliği şirketi olarak bize ulaşabilirsiniz.
Sarıyer ev temizliği


Temizlik şirketi (Sarıyer) Ev temizliği hizmeti gerçekleştirirken, evinizin boş ev veya dolu ev olması bizim için önemlidir. Boş ev temizliği hizmeti daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Fakat Sarıyer inşaat sonrası ev temizliği hizmetinde zeminlerde, camlarda ve duvarlardaki inşaat kalıntıları temizlik süresini uzatmaktadır. Sarıyer ev temizliği şirketleri– fiber temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Sarıyer ev temizliği firmaları – fiber temizlik olarak ev temizliği hizmetinde gerekli personeli sağlamaktayız. 80 mt2'ye kadar olan ev temizliklerini 1 personel, 120 mt2'ye kadar olan alanlarda 2 personel, 170 mt2'ye kadar alanlarda 3 personel görevlendirmekteyiz. Ev temizliği firması Sarıyer fiber Temizlik’e ulaşmak için arayabilirsiniz. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Sarıyer temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği Sarıyer şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hizmetlerimiz: fiber Temizlik Sarıyer fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması Sarıyer, Sarıyer zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme Sarıyer şirketi firması, Sarıyer inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Sarıyer şirketi firması, Sarıyer temizlik şirketi, temizlik şirketi Sarıyer, Sarıyer temizlik firması, temizlik firması Sarıyer, Sarıyerzemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Sarıyer, Sarıyer banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Sarıyer, Sarıyer inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Sarıyer, Sarıyer dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Sarıyer, ev temizlik firması Sarıyer ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Sarıyer ev temizlik şirketi,


Sarıyer Temizlik şirketleri, Sarıyer Temizlik şirketi, Sarıyer Temizlik firmaları, Sarıyer Temizlik firması,


Sarıyer Ev ve Ofis Temizliği Hizmetimiz


Sarıyer temizlik şirketleri içerisinden fiber Temizliği tercih etmeniz için hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Temizlik şirketimiz fiber Temizlik olarak gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Bugün modern temizlik teknolojisinde geliştirilen buharlı temizlik sistemini isteyen müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca yurtdışından özel olarak getirdiğimiz Alman kimya firmalarının ürettiği temizlik maddelerini sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sarıyer ev temizliği şirketleri arasından bizi seçmeniz için birçok sebep var! Bunların başlıcası; tecrübeli personel, kaliteli kimyasal maddeler ve en son teknoloji temizlik cihazları.


Sarıyer Ev temizliği, Sarıyer Ofis temizliği, Sarıyer Cam silimi, Sarıyer Dış cephe temizliği, Sarıyer Bina temizliği, Sarıyer İnşaat temizliği, Sarıyer Tadilat sonrası temizlik, Sarıyer Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik, Sarıyer Dıştan cam temizlikleri, Sarıyer Zemin yıkama, Sarıyer Cila uygulama, Sarıyer Plaza tarzı binaların temizlenmesi, Sarıyer Fabrikaların temizlikleri, Sarıyer Fuar temizliği, Sarıyer Stand temizlik, Sarıyer Bina cam silme, Sarıyer Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik, Sarıyer Temizlik elemanı temini, Sarıyer Apartman temizlik,


Sarıyer Ev Temizliği


Temizlik firmaları (Sarıyer) Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Temizlik firması (Sarıyer) fiber temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – fiber temizlik. fiber temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan fiber Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


İstanbul Sarıyer temizlik işleri firması fiber Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.


Sarıyer’de temizlik şirketi firması fiber Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Sarıyer’de temizlik şirketi / firması olarak hizmet verdiğimiz bölgeler Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer.


Sarıyer fiber Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.


 • Sarıyer Temizlik Dış Cephe Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Ev Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Büro – Ofis Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Mağaza – Dükkan Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Banka Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Fabrika Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Site Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Merdiven Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Zemin Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Okul Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Otel Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Mutfak Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Villa Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Petrol Ofisi Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Dershane Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Hastahane Temizliği
 • Sarıyer Temizlik İnşaat Temizliği
 • Sarıyer Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
 • Sarıyer Temizlik Tadilat Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik
 • Sarıyer Temizlik Boş Ev Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Eşyalı Ev Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Endüstriyel Temizlik
 • Sarıyer Temizlik İş Merkezi Temizliği
 • Sarıyer Temizlik İş Hanı Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Öğrenci Yurdu Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Depo Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Petrol İstasyonu Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Plaza Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Yangın Sonrası Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Su Baskını Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Çatı Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Bodrum Temizliği
 • Sarıyer Temizlik Cam Temizliği
 • Sarıyer Ofis Temizliği


Temizlik firmaları (Sarıyer) İstanbul’da birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde fiber Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2'ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. Ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. İstanbul ofis temizliği firmaları arasında fiber Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.


(Sarıyer) temizlik firması Sarıyerde temizlik şirketi ve firması fiber temizlik. İstanbul ofis temizliğinde fiber Temizlik olarak personel temini sağlamaktayız. Ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle ve referanslarımızla fiber Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. İstanbul ofis temizliği  şirketleri arasında fiber Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz İstanbul ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm İstanbul ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.


Sarıyer Villa Temizliği


(Sarıyer) temizlik firmaları Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. İstanbul villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmekteyiz. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.


Sarıyer Merdiven Temizliği 


fiber Temizlik olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.


Sarıyer Cephe Temizliği


(Sarıyer) temizlik şirketleri Dış Cephe Temizliği, yapan Temizlik Şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme Cephe binaların Dış cephe Temizlik, işleri uzman personel ve vinç, platform,  sepet yardımı olmadan Temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaş maya  çalışırken bir yan dan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorun da  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler vardır.


Sarıyer Dış Cephe Temizliği


Temizlik firmaları (Sarıyer) İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği İstanbul için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız. İstanbul bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği için bizi arayabilirsiniz.


Sarıyer Dış Cephe Cam Temizliği


Temizlik firması (Sarıyer) Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. fiber Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Teklif için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir


Sarıyer Dış Cephe Cam Silimi


Temizlik firmaları (Sarıyer) Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için fiber Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.


Sarıyer Banka Temizliği


İstanbul’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.


Sarıyer Öğrenci Yurdu Temizliği


İstanbul’a en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.


Sarıyer Fabrika Temizliği


Temizlik şirketleri (Sarıyer) Günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Sanayi bölgesinde, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için fiber Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü fiber temizlik İstanbul bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri İstanbul’da bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Talep ettiğiniz fabrika temizliği hizmeti için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uzman personelimiz size fiyat teklifi vermeden ilk uygulama gerçekleştirerek tüm alanda yapılacak temizlik sonrasını görebilirsiniz.


Sarıyer İş hanı temizliği 


fiber Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.


Sarıyer İş Merkezi Temizliği


Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.


Sarıyer Site Temizliği


Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.


Sarıyer Okul Temizliği


Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.


Sarıyer Otel Temizliği


Sanayi şehri olan İstanbul’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. fiber Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.


Sarıyer Mutfak Temizliği


Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.


Sarıyer Zemin Temizliği


Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.  (alıtıntıdır.)

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ