Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Mermer Cilalama

0531 247 80 63

Mermer cilalama
İstanbul’un ilçe ve semtlerinde 7/24 mermer cilalama ve parke sistre cila hizmetleri sunmaktayız, eski mermer ve cilası yok olmuş mermerlerin silim ve mermer cila hizmetini uzman çalışanlarımız ile profesyonelce yapılmaktadır.
Sürekli kullanım alanları için uygun olan mermerler, güneşe, yağmura, toza ve kire maruz kalan dekoratif malzemelerdir. Mermerler gezindikçe aşınır ve aşındıkça çok kötü bir görüntüyü ortaya çıkartmış olur.
Mermer cilalama da kristalize ve polimerize cila olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır.
Genellikle kristalize cila çok sert yüzeyler için, polimerize ise biraz daha yumuşak zeminler için tercih edilmektedir.
Parke Sistre Cila İstanbul’un En Kaliteli Parke Sistre Cila Şirketi Fiber Temizlik Şirketi Cilalama'da İstanbul genelinde çizilmiş, kararmış ahşap parkelerinizi son teknoloji vakumlu sistre ve cila sistemleri sayesinde ilk günkü haline getiriyoruz.
Ayrıca parke sistre dışında standart parke cila hizmetleri de vermekteyiz.
PVC Cilalama Polimerize cila yöntemi kullanılarak yıpranmış ve hızlı kir tutan yüzeylerin cilalama işlemini – büyüklüğü ne olursa olsun – profesyonel ekibimizle bir günde teslim ediyoruz.
Mermer Cilalama Parke Sistre Cila PVC Cilalama Ayna parlaklığında mermer silim ve cilalama hizmeti Parke sistre ve cilalama için profesyonel çözümler PVC cilalama için polimerize yöntemi uyguluyoruz.
Fiber Temizlik Şirketi olarak İstanbul Avrupa Yakası’nda Hizmet Verdiğimiz İlçeler : Avcılar Bakırköy BeşiktaşBüyükçekmece Eyüp Güngören Silivri Bağcılar Başakşehir Esenler Fatih Küçükçekmece Şişli Bahçelievler Bayrampaşa Beyoğlu Esenyurt Gaziosmanpaşa Kağıthane Sarıyer Zeytinburnu ilçelerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Verdiğimiz İlçeler: 
Çekmeköy Kartal Pendik Beykoz Kadıköy Sancaktepe Ümraniye Üsküdar Ataşehir Maltepe Tuzla Mermer Cilalama Fiyatları için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ