Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

KURUMSAL

0531 247 80 63

Fiber Temizlik İstanbul temizlik firması olarak 40 kişilik personeli ile ev, ofis, villa ve işyeri temizlik hizmetleri vermektedir.

Temizlik konularında isteğe bağlı olarak personel temini yapmaktayız. Fiber Temizlik Şirketleri ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği ve işyeri temizliği için sizin istekleriniz doğrultusunda eleman temin etmektedir.

temizlik şirketi fiber temizlik İstenilen temizlik ve temizlik şekline göre size temizlik personeli gönderilmektedir. Fiyatları m2'ye göre değişmekte olup baştan aşağı detaylı temizlik hizmeti verilmektedir. İstanbul avrupa yakası temizlik şirketleri olarak prensip sahibi ve müşterisine %100 müşteri memnuniyetiyle ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği ve işyeri temizliği bitmeden ayrılmamayı prensip edinmiş bir temizlik firması'dır.
Temizliğin büyüklüğüne göre en az iki personel olmak üzere malzemeli yada sizin isteğinize göre malzemesiz bir şekilde hizmet verilmektedir.

Buharlı temizlik ile kir,pas,kireç ve küf lekelerinden tamamen kurtulabilirsiniz. Fiber Temizlik olarak ev, ofis, villa, ve işyeri 'in genel ve detaylı temizliği bitmeden personel ev, ofis, villa, ve işyeri 'niz den ayrılmamaktadır.

Ayrıca daha önceden temizlik hizmeti almış müşterilerimiz,önce'den gelen personelin ismiyle tekrar hizmet isteyebilir ya da farklı bir personel talebinde bulunabilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetine dayanan bu temizlik şirketimiz İstanbul Avrupa Yakası'na temizlik hizmeti vermektedir ve Anadolu Yakası'nda sadece belirli bölgelere hizmet etmektedir.

Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilir E-posta ile mesaj bırakabilir ve fiyat listemizden randevu alabilirsiniz..
istanbul beylikdüzü temizlik şirketleri temizlik şirketi Fiber Temizlik Avrupa Yakası Temizlik Şirketler Grubu.


SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ