Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Kayaşehir Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

Kayaşehir Temizlik Hizmeti
Pek çok kişi yıl boyunca temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere firmalarla çalışmaktadırlar. Temizlik, özellikle hanımların son derece önem verdiği ancak çalışma hayatlarında aktif olarak rol oynadıklarından ötürü çok fazla zamana ayıramadıkları bir uğraş olarak dikkat çekmektedir. Bunun dışında yalnızca hanılar değil, oteller ya da büyük iş yerleri de temizlik firmalarıyla çalışmaktadırlar. Caddeler, avmler artık temizlik firmalarının denetimi altındadır ve böylelikle tam anlamıyla bir kontrol sağlanmaktadır. Özellikle İstanbul’ da oturuyorsanız ve şehrin karmaşasından dolayı temizliğe yeterince zaman ayıramadığınızı düşünüyorsanız İstanbul Kayaşehir civarında hizmet vermekte olan temizlik firmamız, beklentilerinizin karşılanması adına size destek sağlamaktan son derece büyük bir mutluluk duyacaktır. Kayaşehir temizlik şirketlerinden birisi olan temizlik firmamızdaki personellerin çok öneli bir kısmı hanımlardan oluşmaktadır ve on derece eğitimli olarak hizmet vermektedirler. Temizlik deyince, özenli ve titizlikle bir hizmet biçimini benimsemiş olan firmamızın aynı zamanda çok sayda referansı da bulunmaktadır.

Kayaşehir Temizlik Şirketi

Temizlik firmaları, başta avmler olmak üzere pek çok kamuya açık alanın, adliyelerin ya da Cumhurbaşkanlığı dahil pek çok yerin temizliğini yapmaktadır. Kurumsal yerler artık donanımlı ve teknik hizmet bakımından üst sınıf bir hizmet veren temizlik firmalarıyla anlaşmalı şekilde çalışmaktadır. Firmamız da hem şehir içinde hem de şehir dışında hizmet sunmakta olan bir firma olarak dikkat çeker. Hem bireysel temizlik hem de şirketlerin temizliğini büyük bir özenle gerçekleştirmekte ve pek fazla olumlu geri dönüşü ve referansı bulunaktadır. İstanbul Kayaşehir temizlik şirketleriyle çalışmak istiyorsanız, ancak hala hangisi olduğuna karar veremediyseniz firmamız size son drece aktif bir hizmet sağlamaktadır.  Bireysel olarak yapılacak olan temizlik günlük temizlik olarak adlandırılmaktadır.

Kayaşehir Temizlik Şirketi

Randevunuza uygun bir biçimde oluşturulmuş olan süreçte, temizlik personellerimiz verdiğiniz gün sabahtan ya da müsait olduğunuz zaman diliminde evinize gelerek temizlikle alakalı aklınıza gelebilecek her türlü detayı gerçekleştirmektedirler. İstediğiniz zaman diliminde farklı bir personelle çalışmanız ya da temizliğinden memnun kalmadığınız personeli bir başkasıyla değiştirmeniz de mümkündür Ancak personellerimiz son derece büyük bir özenle seçildiğinden ötürü buna hiç gerek kalmayacaktır. Kayaşehir ve İstanbul içi her türlü ilçede faaliyet göstermekte ve temizlik konusunda yardıma ihtiyaç duyan bütün vatandaşlara hizmet sunmaktayız.

İstanbul Kayaşehir temizlik şirketleri, birçok alanda faaliyet gösteren firmalar olarak tanınmaktadırlar. Özellikle bireysel olarak sağlanan temizlik hizmetlerinde son derece detaylı yapılan temizlik müşterilerin neredeyse tamamını memnun etmektedir. Bunun en büyük nedeni arasında ise ekibimizin birbiriyle sağladığı uyum olarak gösterilebilmektedir. Uyum son derece öneli olarak kabul edilir ve ekibin her üyesi birbiriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır.

Ekipte aksaklık çıkmaması son derece öneli olarak kabul edildiğinden ötürü, bu şekilde sorunsuz bir hizmet sağlanabilmektedir. Ekibimizin tamamı sterilize olarak çalışmaktadır ve bu da son derece önem verdiğimiz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekipte genellikle hanımlar çalışmakta ve hepsi de bu konuda son derece tecrübeli ve işini iyi yapan hanımlar olarak dikkat çekmektedirler. Hanımların aktif olarak çalıştığı ve bunun dışında özellikle şirketlere yapılan temizliklerde yüksek gökdelen temizliği ya da cam temizliği gibi birçok zor temizlik görevini de başarıyla yürüten bir ekibimiz çalışmaktadır. Ekibimiz işlerini büyük bir hızda yapayı amaçlamaktadır Sabahta başlayarak seri, ancak hızlı bir çalışma yürüterek kısa bir sürede evdeki ya da şirketinizdeki bütün temizliği yapmayı amaçlamaktadırlar. Böylece ekibimiz hem kısa bir süre zarfı içerisinde temizlik yaparak hızlı bir çalışmayı garantilemiş olur, hem de aynı zamanda sizin de zamanından ok fazla zaman eksilmemiş olur.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ