Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

İstanbul kartal temizlik firması

0531 247 80 63

Kartal Temizlik
(Kartal) Temizlik şirketi Fiber Temizlik, haftanın 7 günü sizlere hizmet  vermektedir. . Kartal bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Kartal temizlik firması Fiber Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Fiber Temizlik Kartal Temizlik şirketi, Kartal Temizlik firması: Kartal Temizlik Şirketleri

Fiber Temizlik şirketi İstanbul Kartal şubesiyle İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Kartal bölgelerine her gün ev, ofis ve büro temizliği hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca talep edildiği takdirde fabrika temizliği şirketi olarak bize ulaşabilirsiniz.

(Kartal) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Kartal temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Fiber Temizliği seçebilirsiniz.

Kartal ev temizliği

Temizlik şirketi (Kartal) Ev temizliği hizmeti gerçekleştirirken, evinizin boş ev veya dolu ev olması bizim için önemlidir. Boş ev temizliği hizmeti daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Fakat Kartal inşaat sonrası ev temizliği hizmetinde zeminlerde, camlarda ve duvarlardaki inşaat kalıntıları temizlik süresini uzatmaktadır. Kartal ev temizliği şirketleri– Fiber temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Kartal ev temizliği firmaları – Fiber temizlik olarak ev temizliği hizmetinde gerekli personeli sağlamaktayız. 80 mt2′ye kadar olan ev temizliklerini 1 personel, 120 mt2′ye kadar olan alanlarda 2 personel, 170 mt2′ye kadar alanlarda 3 personel görevlendirmekteyiz. Ev temizliği firması Kartal Fiber Temizlikte ulaşmak için arayabilirsiniz. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Kartal temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği Kartal şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz: Fiber Temizlik Kartal fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması Kartal, Kartal zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme Kartal şirketi firması, Kartal inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Kartal şirketi firması, Kartal temizlik şirketi, temizlik şirketi Kartal, Kartal temizlik firması, temizlik firması Kartal, Kartal zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Kartal, Kartal banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Kartal, Kartal inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Kartal, Kartal dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Kartal, ev temizlik firması Kartal ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Kartal ev temizlik şirketi,

Kartal Temizlik şirketleri, Kartal Temizlik şirketi, Kartal Temizlik firmaları, Kartal Temizlik firması,

Kartal Ev ve Ofis Temizliği Hizmetimiz

Kartal temizlik şirketleri içerisinden Fiber Temizliği tercih etmeniz için hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Temizlik şirketimiz Fiber Temizlik olarak gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Bugün modern temizlik teknolojisinde geliştirilen buharlı temizlik sistemini isteyen müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca yurtdışından özel olarak getirdiğimiz Alman kimya firmalarının ürettiği temizlik maddelerini sizlerin hizmetine sunmaktayız. Kartal ev temizliği şirketleri arasından bizi seçmeniz için birçok sebep var! Bunların başlıcası; tecrübeli personel, kaliteli kimyasal maddeler ve en son teknoloji temizlik cihazları.

Kartal Ev temizliği, Kartal Ofis temizliği, Kartal Cam silimi, Kartal Dış cephe temizliği, Kartal Bina temizliği, Kartal İnşaat temizliği, Kartal Tadilat sonrası temizlik, Kartal Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik, Kartal Dıştan cam temizlikleri, Kartal Zemin yıkama, Kartal Cila uygulama, Kartal Plaza tarzı binaların temizlenmesi, Kartal Fabrikaların temizlikleri, Kartal Fuar temizliği, Kartal Stand temizlik, Kartal Bina cam silme, Kartal Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik, Kartal Temizlik elemanı temini, Kartal Apartman temizlik,

Kartal Ev Temizliği

Temizlik firmaları (Kartal) Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Temizlik firması (Kartal) Fiber temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – Fiber temizlik. Fiber temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Fiber Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbul Kartal temizlik işleri firması Fiber Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Kartal’de temizlik şirketi firması Fiber Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kartal Fiber Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 • Kartal Temizlik Dış Cephe Temizliği
 • Kartal Temizlik Ev Temizliği
 • Kartal Temizlik Büro – Ofis Temizliği
 • Kartal Temizlik Mağaza – Dükkan Temizliği
 • Kartal Temizlik Banka Temizliği
 • Kartal Temizlik Fabrika Temizliği
 • Kartal Temizlik Site Temizliği
 • Kartal Temizlik Merdiven Temizliği
 • Kartal Temizlik Zemin Temizliği
 • Kartal Temizlik Okul Temizliği
 • Kartal Temizlik Otel Temizliği
 • Kartal Temizlik Mutfak Temizliği
 • Kartal Temizlik Villa Temizliği
 • Kartal Temizlik Petrol Ofisi Temizliği
 • Kartal Temizlik Dershane Temizliği
 • Kartal Temizlik Hastahane Temizliği
 • Kartal Temizlik İnşaat Temizliği
 • Kartal Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
 • Kartal Temizlik Tadilat Temizliği
 • Kartal Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik
 • Kartal Temizlik Boş Ev Temizliği
 • Kartal Temizlik Eşyalı Ev Temizliği
 • Kartal Temizlik Endüstriyel Temizlik
 • Kartal Temizlik İş Merkezi Temizliği
 • Kartal Temizlik İş Hanı Temizliği
 • Kartal Temizlik Öğrenci Yurdu Temizliği
 • Kartal Temizlik Depo Temizliği
 • Kartal Temizlik Petrol İstasyonu Temizliği
 • Kartal Temizlik Plaza Temizliği
 • Kartal Temizlik Yangın Sonrası Temizliği
 • Kartal Temizlik Su Baskını Temizliği
 • Kartal Temizlik Çatı Temizliği
 • Kartal Temizlik Bodrum Temizliği
 • Kartal Temizlik Cam Temizliği
 • Kartal Ofis Temizliği

Temizlik firmaları (Kartal) İstanbul’da birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Fiber Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. Ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. İstanbul ofis temizliği firmaları arasında Fiber Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.Kartal Villa Temizliği


(Kartal) temizlik firmaları Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizlik tir. İstanbul villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmektedirler. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Kartal Merdiven Temizliği 


Fiber Temizlik olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

Kartal Cephe Temizliği


(Kartal) temizlik şirketleri Dış Cephe Temizliği, yapan Temizlik Şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme Cephe binaların Dış cephe Temizlik, işleri uzman personel ve vinç, platform,  sepet yardımı olmadan Temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaş maya  çalışırken bir yan dan da cephemizi temizleyecek elaman bulmak zorun da  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler vardır.

Kartal Dış Cephe Temizliği


Temizlik firmaları (Kartal) İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği İstanbul için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız. İstanbul bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Kartal Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik firması (Kartal) Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Fiber Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Teklif için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Kartal Dış Cephe Cam Silimi

Temizlik firmaları (Kartal) Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için Fiber Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.

Kartal Banka Temizliği


İstanbul’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Kartal Öğrenci Yurdu Temizliği


İstanbul’a en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.

Kartal Fabrika Temizliği


Temizlik şirketleri (Kartal) Günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Sanayi bölgesinde, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için Fiber Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü Fiber temizlik İstanbul bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri İstanbul’da bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Talep ettiğiniz fabrika temizliği hizmeti için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uzman personelimiz size fiyat teklifi vermeden ilk uygulama gerçekleştirerek tüm alanda yapılacak temizlik sonrasını görebilirsiniz.

Kartal İş hanı temizliği 

Fiber Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Kartal İş Merkezi Temizliği


Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Kartal Site Temizliği

Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Kartal Okul Temizliği


Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Kartal Otel Temizliği


Sanayi şehri olan İstanbul’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Fiber Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.

Kartal Mutfak Temizliği


Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.

Kartal Zemin Temizliği

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları tem izlemekteyiz.
SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ