Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Kağıthane Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

İstanbul Kağıthane Temizlik Şirketi ve Hizmetleri
Kağıthane, İstanbul’ da yer alan bir bölgedir ve birçok alan, ofis, okul, hastane ve bunun gibi pek çok yer bu bölge içerisinde yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda yapılan çalışmalardan ötürü bu bölgede yer alan iş yeri sayısında büyük bir artış yaşanmaktadır. Bu firmalara sağlanan belirli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerin başında ise temizlik hizmeti bulunmaktadır. Temizlikle alakalı bütün süreçler Kağıthane Temizlik şirketi hizmeti yürütmekte olan firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamızın en öneli özelikleri arasında personelleri yer almaktadır. Zira temizlik şirketinin en önemli unsurları arasında ekip yer almaktadır. Ekibimizde son derece titiz çok sayıda hanım bulunmaktadır. Bu hanımların pek çok çoğu kısa bir süre zarfı içerisinde evinizi ve ofisini temizleyecek olan hanımlardan oluşmaktadır. Erkek personellerimiz de bulunmakla birlikte kamuya açık olan ya da olmayan her türlü alanın temizliği bizzat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kağıthane ’ de ikamet ediyorsanız, ay da ofisiniz buradaysa bizden destek alabilir ve teknik süreçlerin hepsini firmamız tarafından sağlanabilmektedir. 

Kağıthane Temizlik Şirketi

istanbul Kağıthane temizlik şirketi olarak hizmet verirken müşterilerimizin beklentilerini ön planda tutmaktayız Bu süreçte personellerimiz kısa bir sürede kapılarınızı, pencerelerinizi temizlemekte, yerlerinizi silmekte, toz almakta, cam temizliği gibi aklınıza gelebilecek her türlü ince temizliği gerçekleştirmektedir. Bunun dışında temizlik malzemelerinin birçoğu da firmamız personelleri tarafından getirtilmektedir. Fayanslarınızın arası dahil firmamız personelleri tarafından bizzat temizlenmektedir. Birçok personel bulunmaktadır ve hepsi dönüşümlü olarak birçok projede çalışabilmektedir. Bundan ötürü yalnızca bir bölgeyi değil birçok bölgenin tarafından temizlenmesi mümkündür. AVM temizliği ise bunlar arasında yer almaktadır. Bütün bir AVM ‘ nin temizliği çok sayıda personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kağıthane bölgesindeyseniz ve Kağıthane Temizlik şirketi’ ne ihtiyaç duyuyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu son derece yararınıza olan bir hizmet olarak dikkat çekmektedir.

Firmamızın en dikkat çeken hizmetleri arasında yapılmış olan temizliğin titizliği ve hızlılığı yer almaktadır. İnsanların önemli bir kısım bu sebepten türü firmamızla çalışmak istemektedir. Firma personellerimiz temizliğinizi kendi temizliği gibi benimsemekte ve bu sebepten ötürü de firmamızı tercih eden kişi sayısı artmaktadır. Kağıthane bölgesi’ nde ise genel olarak ofislerle çalışmaktayız. Ofis temizliği de firmamızın sıklıkla uygulama yaptığı bir temizlik türüdür Ofisinizin temizliği kapılarınız ve pencereliniz temizlenmekte, yerleriniz silinmekte, masa üstleriniz temizlenmekte, çöpleriniz atılmaktadır. Bunun dışında düzenli olarak firmamızla çalışma mümkün olabileceği gibi günübirlik olarak da temizlik hizmeti verilmektedir.

Kağıthane Temizlik Şirketi

istanbul Kağıthane temizlik şirketi bireysel olarak isteğe göre evlere temizlik personeli desteği sağlayabildiği gibi, şirketlere de personel sağlamaktadır. Şirkete gelen personellerimiz ihtiyacınıza göre temizliğinizi yapmaktadır. Lavabo temizliğinden fişinizde yer alan her türlü alanın temizliği firmamız tarafından sağlanmış olan personeller tarafından yapılmaktadır. Özellikle son derece önemli bir detay da personellerimizin hepsinin firmamızda kayıtlı olan kimselerdir. Her biri kendi içerisinde oldukça donanımlı olarak seçilmekte ve personellerimiz özel olarak belirlenmektedir. Kendilerini iyi ifade edebilen işinde dürüst ve sorumluluk sahibi olan bireylerle çalışmaktayız.

Personellerimiz çağrıldığı an temizlik hizmeti verebilecek kimselerdir ve tahmininizden çok daha iyi bir hizmet sağlamaktadırlar. Personellerimizin en dikkat çekici özelikleri arasında işlerini kısa bir sürede yapmaları bulunmaktadır. Personellerimiz firmamızın imajına uygun olarak hızlı bir çalışma çıkartmakta ve böylece temizliğini yapmakta oldukları şirketin de işlerini aksatacak şekilde hizmet vermeye özen göstermektedirler. İstanbul temizlik firması fiber temizlik Yapılan temizlikten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Randevu almak için ise bizi arayabilir ya da doğrudan e mail yoluyla randevu alabilirisiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ