Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

İş Yeri Temizliği

0531 247 80 63

İşyeri Temizliği

Fiber Temizlik İstanbul Avrupa Yakası'nda siz değerli müşterilerine işyeri temizlik hizmeti vermektedir. Eşyalı ve eşyasız olarak işyerinizin temizliğini rahatlıkla İstanbul Fiber Temizlik'e emanet edebilirsiniz.İsteğinize göre yapılan işyeri temizliği'nde fiber temizlik hijyene ve işyeri'nizde gözle görülmeyen bakteriler için özellikle eğitilmiş personel kadrosuyla buharlı temizlik hizmeti'yle işyerinizin köşelerinde ulaşamadığınız noktalara ulaşarak bakterileri yok eder. Amacımız  Adalar temizlik firmaları, Arnavutköy temizlik firmaları, Ataşehir temizlik firmaları, Avcılar temizlik firmalarıBağcılar temizlik firmaları, Bahçelievler temizlik firmaları,Bakırköy temizlik firmaları,Başakşehir temizlik firmaları,Bayrampaşa temizlik firmaları,Beşiktaş temizlik firmaları,Beykoz temizlik firmaları,Beylikdüzü temizlik firmaları,
Beyoğlu temizlik firmaları arasında  siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde iş yeri temizliğini istanbul'un temizlik firması olarak yapmaktır.
İşyeri temizliğinde işyerinizin büyüklüğüne göre personel gönderimi yapılmaktadır,malzemeli yada malzemesiz olarak temizlik hizmeti alabilmektesiniz.
Detaylı işyeri temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2-3 kişilik ekip göndermektedir.Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 10 farklı kimyasal kullanılmaktadır.
 
Fiber Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan işyeri temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı işyeri temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Tek Seferlik Detaylı İşyeri Temizlik Hizmeti

İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
Haftalık/Aylık Periyodik İşyeri Temizliği
Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.
 

Her Akşam Periyodik İşyeri Temizliği

sizin isteklerinize göre günün her saatinde istanbul temizlik şirketi olarak size hizmet verebiliriz. 
genellikle personellerin dağılımdan sonra akşam temizliğimiz başlar. 


SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ