Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Koltuk Temizliği

0531 247 80 63

Halı ve Koltuk Yıkama
İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi
Istanbul temizlik sirketi fiber temizlikte ev temizligi oncelikle tecrubeli personeller deneyimden yani sira temizlikte guven durustluk ve yapilan temizligin kalitesini esas alacak doğrultuda fiber temizlik istanbul  temizlik sirketi olarak  ilerlemeye devam etmektedir. Tüm ekipmanlarımız ile profesyonal ekibimiz koltuklarınızı ve halılarınızı tertemiz bir hale getireceklerdir. 

Siz de koltuklarınızın gerçekten temiz ve hijyenik olmasını istiyorsanız hemen koltuk yıkama servisimizi arayabilirsiniz! 

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ