Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Corona Virus Dezenfekte İşlemleri

0531 247 80 63

Fiber Temizlik  Corana Virus Dezenfekte Şirketi

Çin’in Wuhan Kenti’nde ortaya çıkan, dünyanın birçok ülkesinde baş gösteren Corona virüsü Türkiye’de de görüldü. Yayılan salgına karşın ülkenin dört bir yanında hijyen ve güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Fiber temizlik  Temizlik Şirketi olarak tüm virüs dezenfekte işlemlerimiz başlamıştır. 

corona virüs temizliğini nasıl yaparız?

Uygulama yapıldığında ortamdaki bakteri ve virüsü ortadan kaldırmak la beraber ürün yüzeyde film tabakası oluşturarak oluşabilecek bakteriye de engel olmaktadır.Kalıcı özelliği vardır.Ayda bir en geç 1.5 ayda bir tekrar edilmesi gerekir. Uygulama sonrası temizlik olmayacak çünkü Oluşan film tabakası temizlikte yok olur tekrar virüs üremesine sebebiyet verilir.SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ