Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

İstanbul Beylikdüzü Temizlik Şirketi İhtiyaç Duyanlar
Temizlikle alakalı birçok süreç günümüzde temizlik firmalar tarafından sağlanmaktadır. Bunun en büyük sebepleri arasında, firmalarına artık kurumsallaşmış, personellerin sigortalarını yapmakta olan ve bu süreçte eğitimli ve titiz olan kişilerle çalışmaları olarak dikkat çekmektedir. Bireysel olarak evlere temizlik hizmeti verilebileceği gibi İstanbul Beylikdüzü’ nde yer alan AVM’ler, hastaneler, adliyeler, plazalar ve ofisler gibi pek farklı yer Beylikdüzü temizlik şirketi olarak faaliyet göstermekte olan firmamızla çalışmak istemektedir. Firmamızla iletişime geçildikten ve anlaşmaya bağlandıktan sonra randevu aldığınız gün içerisinde ekibimiz vermiş olduğunuz adrese gelerek burada temizliğe başlamaktadır. Yerler, kapılar, toz alınması, cam silinmesi, ince temizlik gibi aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemi bizzat evini gelecek olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

İstanbul Beylikdüzü temizlik şirketi denilince son derece deneyimli oluşumuz sebebiyle müşterilerin aklına gelen ilk firma olarak dikkat çekmektedir Son derece önemli olarak müşterilerimiz de hangi firmaların en donanımlı olarak faaliyet gösterdiklerini ok iyi bilmektedirler. Hal böyle olunca firmamız da çok fazla olumlu referansla birlikte çalışmaktadır Temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilmesinin nedenleri arasında ise yoğun olarak sağlamış oldukları personeller bulunmaktadır. Personellerimiz kendilerini çok iyi ifade eden, iletişim yetenekleri güçlü, titiz hizmet sağlayan kimseler olarak dikkat çekmektedir. Yerlerinizden kapılarınıza ve pencerelerinize kadar her şeyin temizliğini gerçekleştirmektedirler. 

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

 İstanbul Beylikdüzü temizli şirketi personelleri dışında, iletişim kuracağınız yetkili arkadaşlar da son derece donanımlıdır. Kaç personele ihtiyaç olacağına ve temizliğin ne kadar süreceğine dair bütün detayları sizinle paylaşmaktadırlar. Bu oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Zira insanların çoğu artık günümüzde hizmetin ne kadar kısa sürede biteceğini merak etmekte ve buna göre faaliyet göstermektedir. Firmamız kendinizden beklenen hizmetin en güzelini vermekte olan bir firma olarak dikkat çeker.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ