Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

İstanbul Başakşehir Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

Profesyonel Hizmetleri İle İstanbul Başakşehir Temizlik Şirketi Seçenekleri

Şirketimiz sunduğu kaliteli hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak tamamlar. Akla gelebilecek her alanda temizlik hizmeti vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ideal seviyelerde karşılayabilmek için kendimizi sürekli olarak güncelleriz. Yaşadığımız her tecrübe yeni işimizde uygulamaya alınan bir tedbir olarak değerlendirilmektedir. İstanbulBaşakşehir temizlik şirketi ihtiyaçlarınızda ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Whatsapp hızlı iletişim hattı ve
Online teklif talep formu ile bize hızlı bir şekilde ulaşarak ihtiyacınız hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. 

Başakşehir Temizlik Şirketi

Temizlik konusunda müşteri taleplerini iyi dinler ve eleman temininden malzeme teminine kadar çalışmalarımızı en ince ayrıntısına kadar planlarız. Haftanın her günü hizmet verir ve İstanbul’un her bölgesini etkili temizliğimiz ile tanıştırabiliriz. Verdiğimiz hizmetler metrekare başına fiyatlandırılmakta ve müşteri taleplerine göre eleman sayısı belirlenmektedir. Şirketimizden daha önce hizmet alan müşterilerimiz evlerine veya ofislerine gelen elemanlarımızdan memnun kaldıysa isme özel rezervasyon yaptırabilirler. Uygun fiyatlara en ideal temizlik çözümleri sunarız. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında ofis, villa, inşaat sonrası, merdiven, fabrika ve halı temizliği yer almaktadır. Mermer cilalama hizmetlerimiz ve halı, koltuk temizleme işlemlerimiz yerinde hizmetlerimiz arasında en dikkat çekici olanlar arasında sayılabilir.
Güvenilir ve tecrübeli elemanlar ile verdiğimiz hizmetlerimiz müşterilerimizin rahatı için verilmektedir. Kirli bir ev veya ofis, fiziksel sağlığın yanı sıra psikolojik olarak da olumsuz etkiler göstermektedir. İşinden yorgun bir şekilde dönen ev sakinleri tertipli, düzenli, temiz kokan ve havalandırılmış bir ortama girmek isterler. İstanbul Başakşehir temizlik şirketinden alacağınız düzenli temizlik hizmeti ile sağlığınızı koruyabilir ve konforunuzu sağlayabilirsiniz. Ekiplerimiz yaptıkları temizlik esnasında sağlık kurallarını dikkate alırlar. Hayatımızı sürdürürken uygulamamız gereken tedbirler eşliğinde gerekli temizlik kurallarını da uygulamış oluruz. Temizlik işlemlerinin sağlığımız üzerinde direk olarak etki gösterdiği bilinmelidir. Ekiplerimiz yaptıkları temizliklerde önceden belirlenmiş kalite standartlarına uyarlar. Bu nedenle çalışanlarımız gittikleri her adreste istenen sonuca ulaşmak konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. 

Yeterli havalandırma,
Kullanılan bezlerde sağlanacak hijyen,
Çöp toplama yöntemleri,
Yeterli süpürme ve
Haşerelerle etkili bir mücadele genel temizliğin en iyi şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Başakşehir Temizlik Şirketi

Bebekli, çocuklu ve yaşlıların bulunduğu evlerin daha sık aralıklarla temizlenmesi önerilmektedir. Alerjik bünyeye sahip olan kişilerde olumsuz etki yapabilecek olan temizlik kimyasalların olumsuz etkileri yeterli bir havalandırma ile ortadan kalkacaktır. Yapılan temizliğin üzerinden geçen belli süreler tekrar gerekliliği getirmektedir. Tozlar görünür olduğunda temizlik yapılması akla geliyorsa bu ortamda ciddi sağlık sorunları yaşanabilir. Şirketimizin yerinde verdiği hizmetler kapsamında değerlendirilebilecek olan halı ve koltuk temizliği büyük önem gerektirmektedir. Zararlı maddeleri ve mikropları bir sünger gibi içine çeken halıların düzenli olarak yıkatılması ve bu süreçte yeterli kurumanın sağlanması sadece eşyaların uzun süreli kullanılmasını sağlamakla kalmaz, solunan havanın da temizlenmesini sağlar. Kullanılan halıların mevsim değişme zamanlarında düzenli olarak temizletilmesi önerilmektedir.

İstanbul Başakşehir temizlik şirketi olarak kullandığımız malzemeler çevre dostudur ve alerjik maddeler içermemektedir. Koltuk yıkama esnasında yapılacak etkili kurulama kaliteli bir temizlik için son derece önemlidir. Islak kalan koltukların bakteri üreteceği ve içten içe çürürken koku yapabileceği unutulmamalıdır. Şirketimiz konusunda deneyimli ekipler ile çalışmaktadır. İyi organize olmuş bir şekilde verdiğimiz temizlik hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak istiyorsanız kurumsal müşterimiz olabilirsiniz. Ev tekstili temizliği yaparken nevresimden battaniyeye, perdeden yorgana kadar pek çok farklı eşyanızı koruma altına alırız. Verdiğimiz ofis temizleme işlemlerinde işlerinizi aksatmaz ve profesyonel bir temizlik sağlanmasına önayak oluruz. Müşterilerimiz ile kalıcı bir beraberlik kurabilmek için ilişkilerimizi güven, dürüstlük ve planlı çalışma kuralları çerçevesinde sürdürürüz.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ