Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

Bahçeşehir’ de Temizlik Hizmeti
İstanbul Bahçeşehir’ de yaşıyorsanız ve temizlik şirketleriyle çalışmak istiyorsanız, firmamız sizin için en doğru hizmeti sunacak olan firmalar arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet evren ve oldukça yerleşik olmuş bir firma olarak dikkat çeken firmamız, birçok referansa sahip olarak çalışmaktadır. Bahçeşehir temizlik şirketi deyince ilk akla gelen firmalardan birisi olan firmamız, uzman ekibiyle birlikte pek çok zorlu temizlik işinin üstesinden gelmektedir. Firmamızın hizmet alanları içerisinde bireysel ev temizliklerinden ofislerin yüksek katlı camlarına kadar pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu unsurların her biri sonderecedonanımlı firmamız tarafından kısa bir sürede temizlenmektedir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketi denilince akla ilk gelen temizlik şirketleri olarak bu süreçte size destek olmaya ve temizlikle alakalı bütün işlemlerinizi gerçekleştirmeye hazırdır. Ekibimizdeki personellerin tamamı bu konuda oldukça tecrübeli ve eğitimlidir. Düzenli olarak temizlikle alakalı ve iletişimle alakalı eğitimler almakta ve kendilerini bu aladan geliştirmektedirler. Temizlik şirketleri yalnızca evinizde bireysel temizliğinizi karşılanmasına yönelik hizmet vermemektedir. Ofis temizliği, avm temizliği gibi pek çok farklı sektörde hizmet veren firmamızın en çk dikkat çeken noktaları arasında ise, çok fazla ii referansının bulunması olarak dikkat çekmektedir. Firmamız daha önce pek çok farklı avmnin ve bunun gibi birçok plazanın, ofisin temizliğini üstelemiş ve bu konuda da son derece başarılı olmuş bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketi olarak faaliyet göstermesine karşın İstanbul’ un tamamına hizmet vermektedir. Ofislerinizin temizliği hızlı bir şekilde donanımlı personelimiz tarafından yapılsın diyorsanız, bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Personellerimizin tamamı, eğitimlerini almış ve işlerini titizlikle yapmayı amaçlayan kişiler olarak dikkat çekmektedir. Bayan personel ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ