Mareşal Çakmak Mahallesi, Soğanlı Cd. No:57 Güngören / İstanbul
ARA

Avcılar Temizlik Şirketi

0531 247 80 63

İstanbul Avcılar Temizlik Şirketi Hizmetleri İle Aklınız Evde Kalmasın
Temizlik hayatımızın her alanını kapsayan zorunlu bir ihtiyaçtır. Ev temizliğinin olmadığı bir ortamda sağlıklı yaşamdan bahsedilemez. Pek çok farklı konuda hizmet alabileceğiniz İstanbul Avcılar temizlik şirketi hizmetlerinden yararlanarak bulunduğunuz ortamlarda farklılık yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizin ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamak sizin elinizdedir.

Şirketimiz üzerinden alacağınız hizmetler arasında ofis temizliği, villa temizliği, apartman temizliği ve yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri yer almaktadır. Şirketimizden alacağınız hizmetlerde mekânın büyüklüğüne göre temizlik yapacak personel sayısı belirlenmektedir. Yoğun iş temponuz içinde aklınız birde temizliğe takılmasın. Temizliğin hayatımız etkileyen bir faktör olduğu ve güvenilir ellere bırakılması gerekliliği unutulmamalıdır. WhatsApp üzerinden bize yapacağınız talepler ve rezervasyonlar en kısa sürede değerlendirmeye alınır. Belirttiğiniz tarih ve saatte adresinizde olacak ve sizin için temizlik ihtiyacınızı karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Yeni taşınacağınız evin temizliğinin eşyalar içeri alınmadan tamamlanması pek çok açıdan yarar sağlayacaktır. Alanın büyüklüğüne uygun olarak yapacağınız planlı çalışmalar ile temizlik işleri hızlı ve etkili bir şekilde tamamlanacaktır. 

Avcılar Temizlik Şirketi

 • Yeni evinize taşınırken veya mevsim değişikliklerinde talep edeceğiniz temizlikler esnasında
 • Halı yıkama,
 • Ofis temizliği,
 • Etkili koltuk temizliği,
 • Perde yıkama ve
 • Ev tekstilinin temizlik işlemleri de itina ile tamamlanmaktadır.

 Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak için gerekli çalışmaları yapan şirketimiz, son teknoloji ürünü ekipmanları kullanarak detaylı temizlik hizmeti vermektedir. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olan malzemeler eşliğinde yapılan temizliklerde müşteri memnuniyetin tam olarak sağlanması hedeflenmektedir. Temizlik yapılacak alan neresi olursa olsun günlük rutinlerin bozulmamasına ekstra özen gösterilmektedir. Özellikle temizlik yapılan alan bir iş yeriyse güvenlik de devreye girmektedir. Avcılar temizlik şirketi çalışma prensipleri arasında müşteri istekleri ile deneyimlerimizin ortak bir noktada buluşturulması gelmektedir. Temizliğe gittiğimiz alanın gerekliliklerinin müşterinin beklentileri ile üst üste oturması gerekmektedir.

40 kişilik daimi kadromuz ile verdiğimiz hizmetler, son teknolojiler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Güvenli, sağlıklı, düzenli ve profesyonel bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimiz, çalışma ortamının ve ev hayatının konforlu hale gelmesini sağlayacaktır. Modern araç ve gereçler kullanarak tamamladığımız hizmetlerimiz özellikle ofis ortamlarında periyodik olarak tekrarlanabilir. Yaptığımız çalışmaların tümünde konusunda deneyimli ekipler ile yer almaktadır. İşini doğru ve eksiksiz yapan bir kadro ile çalışarak belirlemiş olduğumuz kalite standartlarını her ortamda mutlaka yerine getiririz. Uzman kadromuzun sağlamış olduğu profesyonel hizmetler ile alanımızda fark yaratırız. Temizliğin insan sağlığı üzerindeki önemi işimizin en iyi şekilde yapılmasını zorunlu hale getirmektedir. Temizlik işlerinizi deneyimsiz ellere ve kalitesiz ürün kullanan şirketlere bırakmak sağlığınızla oynamanız anlamına gelmektedir. 

Avcılar Temizlik Şirketi

Güler yüzle verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin beklentilerinin de üstünde sonuçlanmaktadır. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken konular arasında,

 • Ortamın çöplerden arıtılması,
 • Evin süpürülerek tozdan arındırılması,
 • Camların temizlenmesi,
 • Dolapların tozlarının alınması,
 • Duvar siliminin yapılması,
 • Kapsamlı tuvalet temizliği,
 • Kalorifer peteklerinin temizlenmesi ve
 • Balkonların yıkanması gelmektedir.

Eşyalı evlerin temizliği son derece önemlidir. Eşyalı evde temizliğe giden kişinin sorumluluk alanına eşyaların güvenliği de girmektedir. Temizlik hizmeti veren kişi, gittiği evin en mahrem alanlarına bile girmektedir. Bu konuda müşterilerimiz kaygısı eksiksiz olarak giderilir ve personellerimiz özel hayatın gizliliğini deşifre etmeden hizmetlerini tamamlarlar. İstanbul Avcılar temizlik şirketi elemanlarının büyük titizlikle üstünde durduğu alanlardan biri ise mutfaktır. Mutfak temizliğinde dolaplardan kapılara, tezgâhtan mutfak camlarına kadar her alan tek kullanımlık malzemeler eşliğinde temizlenir ve maksimum hijyen sağlanır. Verdiğimiz hizmetler ile size sağlık armağan ederken aynı zamanda huzurlu bir ortamda yaşama keyfi vaat ediyoruz. Bizimle konuşmadan temizlik işlerinizi tamamlanmış sanmayın.  

SIK SORULAN SORULAR
Temizlik Nedir ?

 

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 2 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – FiberTemizlik cam vepencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. 

REFERANSLARIMIZ